首頁 > Central Semiconductor Corp代理商 > CTLHR10-06 TR13 PBFREE
影像僅供參考,以產品規格為準
CTLHR10-06 TR13 PBFREE
型號描述:
Diode 600 V 10A Surface Mount TLM364
DIODE STANDARD 600V 10A TLM364
型號:
CTLHR10-06 TR13 PBFREE
品牌:
Central Semiconductor Corp
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:5000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
3-SMD, Flat Leads
Mounting Type
Surface Mount
Speed
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr)
25 ns
Technology
Standard
Capacitance @ Vr, F
42pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io)
10A
Supplier Device Package
TLM364
Operating Temperature - Junction
-65°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
1.7 V @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr
10 µA @ 600 V